Další kolo Fondu ASEKOL

Obce, nevládní neziskové organizace a provozovatelé sběrných dvorů mohou do 31. března žádat o grant pro své projekty u Fondu ASEKOL. Cílem fondu je podpořit veřejně prospěšné aktivity zaměřené na zlepšení efektivity sběru elektroodpadu. Objem finanční podpory, která bude rozdělena, dosahuje...

Obce, nevládní neziskové organizace a provozovatelé sběrných dvorů mohou do 31. března žádat o grant pro své projekty u Fondu ASEKOL. Cílem fondu je podpořit veřejně prospěšné aktivity zaměřené na zlepšení efektivity sběru elektroodpadu. Objem finanční podpory, která bude rozdělena, dosahuje několika milionů korun.

Podmínky pro získání podpory se v druhém ročníku výrazně nemění. Novinkou letošního kola je zejména zařazení programu Výzkum. Vyhodnocení přihlášek proběhne v dubnu. Organizátoři očekávají, že projekty budou realizovány do konce roku.

V loňském premiérovém kole uspělo 26 subjektů, mezi něž společnost ASEKOL rozdělila téměř 3 miliony korun. Třináct projektů bylo podpořeno finančně v celkové hodnotě 1 654 000 Kč a dalších třináct prostřednictvím unifikovaného přístřešku, tzv. E-domku v celkové hodnotě 1 260 000 Kč.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *