Bazar

Z počítačových periférií skončí v elektronickém šrotu nejdříve klávesnice. Společnost Fujitsu vyrobila ekologickou klávesnici KBPC PX ECO z kompostovatelného bioplastu. SFŽP připravuje aktualizaci harmonogramu výzev. Plánované termíny vyhlašování jednotlivých výzev k podávání žádostí o dotaci z...

Z počítačových periférií skončí v elektronickém šrotu nejdříve klávesnice. Společnost Fujitsu vyrobila ekologickou klávesnici KBPC PX ECO z kompostovatelného bioplastu.

SFŽP připravuje aktualizaci harmonogramu výzev. Plánované termíny vyhlašování jednotlivých výzev k podávání žádostí o dotaci z OPŽP budou zveřejněny na začátku dubna.

Nová online aplikace „How Much CO2 is created by …“ společnosti GE ukazuje množství emisí oxidu uhličitého, které vznikají při našich každodenních činnostech. Na stránce http://visualization.geblogs.com získáte přístup k velkému množství informací o tomto problému.


Kaly z ČOV jsou z hlediska odpadové legislativy považovány za odpad a jako takový mohou být spalovány pouze v zařízení určeném k nakládání s odpady – nejedná se o klasickou výrobnu elektřiny/tepla.

SFŽP prodloužil lhůtu pro akceptaci dokumentů. Dosud mohli žadatelé o dotaci při podávání žádosti použít dokumenty starší maximálně šest měsíců. Nyní tuto lhůtu SFŽP prodlužuje na dva roky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *