Aktuální témata na jarních průmyslových veletrzích v Praze

Hlavním cílem veletrhů je představit novinky a trendy z oblasti strojírenství, elektrotechniky, elektroniky, energetiky a logistiky v obchodní metropoli Praha. Současně je pořádán odborný doprovodný program na aktuální témata daných oborů. Od 13. do 16. března se v PVA EXPO PRAHA v Letňanech...

Hlavním cílem veletrhů je představit novinky a trendy z oblasti strojírenství, elektrotechniky, elektroniky, energetiky a logistiky v obchodní metropoli Praha. Současně je pořádán odborný doprovodný program na aktuální témata daných oborů.

Od 13. do 16. března se v PVA EXPO PRAHA v Letňanech uskuteční průmyslové veletrhy:

FOR INDUSTRY – 11. mezinárodní veletrh strojírenských technologií

FOR LOGISTIC – 3. mezinárodní veletrh dopravy, logistiky, skladování a manipulace FOR ELECTRON – 2. mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky a energetiky FOR ENERGO – 1. mezinárodní veletrh výroby a rozvodu elektrické energie

FOR AUTOMATION – 1. mezinárodní veletrh automatizační, regulační a měřicí techniky

Odborný workshop E-mobilita v dopravě 2012 – její potenciál a rozvoj proběhne za účasti předních expertů. Tématem bude rozvoj a využití potenciálu e-mobility, nové technologie, zkušenosti z projektu Praha elektromobilní a koncepty elektromobilů. Kromě toho proběhnou workshopy Galerie inovací, Strategie MPO a podpora průmyslu, Administrativní zátěž podnikatelů a její řešení.

S nabídkou pracovních příležitostí v průmyslových oborech přichází doprovodná akce FOR JOBS, jejímž cílem je pomoci návštěvníkům veletrhu zprostředkovat kontakty mezi vystavujícími firmami a zájemci o zaměstnání a poskytnout jim možnost získat informace o aktuálních pracovních nabídkách v nejrůznějších průmyslových odvětvích. Volnou vstupenku je možné získat na: www.forlogistic.cz a www.forindustry.cz .

7. mezinárodní veletrh nakládání s odpady, recyklace, průmyslové a komunální ekologie FOR WASTE proběhne letos až na podzim, v 18. – 22. září společně s mezinárodním stavebním veletrhem FOR ARCH 2012..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *