Aktuální program konference v Luhačovicích

Se změnou ministra se musí měnit i programy seminářů a konferencí. Přinášíme aktuální program pracovního semináře v rámci kongresu a výstavy Odpady - Luhačovice 2009. Hlavním tématem kongresu a výstavy je letos omezení skládkování bioodpadu, úprava a energetické využití komunálního odpadu a...

Se změnou ministra se musí měnit i programy seminářů a konferencí. Přinášíme aktuální program pracovního semináře v rámci kongresu a výstavy Odpady – Luhačovice 2009. Hlavním tématem kongresu a výstavy je letos omezení skládkování bioodpadu, úprava a energetické využití komunálního odpadu a bioodpadu. V průběhu prvního dne bude vyhlášen vítěz již XI. ročníku Ceny Karla Velka, ceny předá ministr životního prostředí doc. RNDr. Ladislav Miko.

Odpolední panelové diskuze „Opatření MŽP k omezení skládkování bioodpadu“ se zúčastní RNDr. Martin Bursík. V dalším bloku „Možnosti energetického využití zpracovaného bioodpadu“ vystoupí zástupci Poslanecké sněmovny, výboru pro životní prostředí, v bloku „Projekty MBÚ a spoluspalování versus projekty spaloven komunálního odpadu“ pak zástupci energetických firem.

Ve středu 16. 9. 2009 se zúčastní II. panelové diskuze na téma „Dotace pro odpady z OP EU v roce 2010 až 2013“ náměstkyně ministra životního prostředí Ing. Rut Bízková.

Akce je akreditovaným pracovním seminářem pro města a státní správu, číslo akreditace – AK I./ PV – 497/2004.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *