10.06.2024 | 11:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Třicet let ORC Recycling s. r. o.: česká firma s pozitivním dopadem na životní prostředí

Jak to vypadá, když se vášeň pro udržitelnost stane opravdovým hybatelem změn? V roce 1992 začal zakladatel Jiří Grabovský svou vizi recyklace a udržitelného rozvoje proměňovat v realitu, když vedle svého obchodu s papírenským zbožím a druhotnými surovinami položil základ budoucí rodinné firmy ORC. V roce 1994, bylo zprovozněno první recyklační středisko společnosti se specializací na sběrový papír.

Živoucí důkaz toho, že i jedna společnost může mít velký dopad na životní prostředí

V rámci vývoje ORC došlo k postupnému rozšíření poskytovaných služeb a mimo jiné i ke vzniku samostatné divize zabývající se výrobou energie z obnovitelných zdrojů, což zapadá do konceptu skupiny ORC, která podporuje oběhové hospodářství a udržitelný rozvoj.

Ještě udržitelnější budoucnost

Za 30 let svého fungování se ryze česká skupina ORC stala silným a stabilním hráčem na poli recyklace a obnovitelných zdrojů. Naše plány na budoucí rozvoj jsou neméně ambiciózní a směřují k dalšímu posunu v oblasti recyklace a udržitelnosti. Jedním z našich hlavních cílů je výstavba nového moderního areálu, rozšíření energetické soběstačnosti a zpracování nových materiálů. Tyto kroky nám dále umožní rozšířit svůj pozitivní dopad na životní prostředí a povýšit recyklaci na upcyklaci.

Za více než 30 let naší práce jsme zpracovali zhruba 1,5 milionu tun druhotných surovin a zachránili tak miliony stromů. A bez stromů není kyslík a bez kyslíku není život.

DĚKUJEME….

Bez podpory celé rodiny i její přímé účasti na fungování firmy, vynikajícího týmu a obchodních partnerů by vize nemohla být úspěšně realizována. Chceme tímto vyjádřit poděkování všem, kteří se podíleli a podílejí na našem úspěšném příběhu. Díky vaší podpoře, tvrdé práci a zápalu pro udržitelnost jsme dosáhli toho, co dnes skupina ORC znamená v oblasti recyklace a obnovitelných zdrojů. Děkujeme, děkujeme, děkujeme, tým ORC.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down