Společnost

Pobavit se, zasportovat a přitom se dozvědět něco nového o recyklaci nebo třídění odpadu - to mohly děti z malebné obce Nedvědice, která se nachází pod hradem Pernštejn. Společnost van Gansewinkel zde zorganizovala dětský Ekoden. V Jihlavě proběhla anketa s občany města s cílem zjistit, jaké mají...

Pobavit se, zasportovat a přitom se dozvědět něco nového o recyklaci nebo třídění odpadu – to mohly děti z malebné obce Nedvědice, která se nachází pod hradem Pernštejn. Společnost van Gansewinkel zde zorganizovala dětský Ekoden.

V Jihlavě proběhla anketa s občany města s cílem zjistit, jaké mají povědomí o problematice odpadového hospodářství města. „Snažíme se naše řešení problematiky odpadů neustále vylepšovat. Bude následovat vyhodnocení ankety, které nám pomůže v další práci,“ říká vedoucí Odboru životního prostředí Katarína Ruschková.

Pod heslem „Víte co s odpady! Víte to také?“ proběhl v OZO Ostrava den otevřených dveří. Opět se setkal s mimořádným zájmem místních občanů.

V areálu spalovny v Brně proběhl 2. ročníku Velké ceny SAKO – soutěže popelářské zručnosti. Loňské vítězství obhájila tříčlenná osádka KUKA vozu van Gansewinkel.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *