Společnost

Společnost OZO Ostrava opět po dvou letech uspořádala ve svém areálu v Ostravě-Kunčicích Den otevřených dveří. Občané se mohli přijít podívat, jak se zpracovává odpad, který vytřídí. Na veletrhu IAA v Hannoveru představila Avia Ashok Leyland Motors Praha ve světové premiéře novou řadu nákladních...

Společnost OZO Ostrava opět po dvou letech uspořádala ve svém areálu v Ostravě-Kunčicích Den otevřených dveří. Občané se mohli přijít podívat, jak se zpracovává odpad, který vytřídí.

Na veletrhu IAA v Hannoveru představila Avia Ashok Leyland Motors Praha ve světové premiéře novou řadu nákladních vozidel Avia s dvoukabinou pro 4 až 7 člennou posádku.


Během konference Biologicky rozložitelné odpady navštívili účastníci také několik zajímavých kompostáren, bioplynových stanic a dalších provozů.

Skoro tisíc lidí navštívilo první ročník ekologické akce „Děti a KOVOZOO“ v areálu společnosti REC Group ve Starém Městě. Pořadatelem bylo Občanské sdružení Rosnička, které se snaží moderními formami popularizovat třídění odpadů a jejich recyklaci. Rodiny mohly vlastnoručně vytvořit libovolné zvíře z odpadu, který byl k dispozici.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *