Společnost

Na slavnostním večeru byly již po šestnácté předány Ceny Wernera von Siemense. Společnost Siemens ocenila talentované studenty, mladé vědce a vysokoškolské pedagogy. Vítězové získali odměny v celkové výši 1,2 milionu korun. Společnost SAFINA, a. s., zahájila činnost samostatné výrobní divize...

Na slavnostním večeru byly již po šestnácté předány Ceny Wernera von Siemense. Společnost Siemens ocenila talentované studenty, mladé vědce a vysokoškolské pedagogy. Vítězové získali odměny v celkové výši 1,2 milionu korun.

Společnost SAFINA, a. s., zahájila činnost samostatné výrobní divize Recyklace. Do jejího čela se postavil Josef Bříza, který dosud pracoval v SAFINĚ na pozici obchodního manažera.

Výtvarné soutěže „Obrázky pro Tondu“ na podporu třídění a recyklace odpadů, kterou pořádá AOS EKO-KOM, se zúčastnilo téměř 12 tisíc dětí z celkem 182 škol. Porota pod vedením herečky a malířky Ivy Hüttnerové vybrala 12 vítězů v jednotlivých kategoriích. Vítězové dostali za odměnu školní výlet pro celou třídu.

Novým ministrem životního prostředí se stal Richard Brabec (ANO), který většinu svého profesního života strávil ve vedoucích funkcích v chemickém průmyslu, naposledy jako generální ředitel Lovochemie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *