Představuje se nové rozvážkové vozidlo

Renault Trucks představil nový model vozidel pro městskou rozvážku: Renault Trucks D s kabinou 2 m pro segment od 3,5 do 7,5 tuny, vyvinutý ve spolupráci se společností Nissan Motor Ltd. Model je určen pro rozvážku středně velkých nákladů ve městech. Jeho kompaktní rozměry a konfigurace kabiny nad...

Renault Trucks představil nový model vozidel pro městskou rozvážku: Renault Trucks D s kabinou 2 m pro segment od 3,5 do 7,5 tuny, vyvinutý ve spolupráci se společností Nissan Motor Ltd.

Model je určen pro rozvážku středně velkých nákladů ve městech. Jeho kompaktní rozměry a konfigurace kabiny nad motorem jej činí snadno ovladatelným v městském prostředí, model ve verzi 7,5 tuny může být vybaven robotizovanou převodovkou. Prostorná kabina vozidla s mnoha úložnými prostory usnadňuje život řidiče na palubě.

Výrobce poskytuje zákazníkům podporu po celou dobu provozu vozidla a poskytuje jim výkonné nástroje v otázkách financování, pojištění, spotřeby paliva, školení hospodárné jízdy a snadno dostupných služeb pro zajištění efektivní údržby a prevence nucených odstávek vozidel.

Vozidlo je vhodné pro oblast rozvážky a distribuce zboží, stěhovací práce, servisní služby a údržbu komunikací a může být vybaveno i nástavbou s vybavením pro hasiče.

Model Renault Trucks D odpovídá požadavkům na práce při zemních úpravách v zahradách a sadech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *