Nový Průvodce skladováním 2013

Mnoho zákonů a nařízení, které se týkají podnikové ochrany životního prostředí a bezpečnosti práce neusnadňuje práci osobám zodpovědným za životní prostředí a expertům na bezpečnost práce.

Průvodce skladováním nebezpečných látek pomůže všem zúčastněným tuto zodpovědnost usnadnit. Společnost DENIOS, jako vedoucí firma v Evropě na trhu s výrobky určenými pro skladování nebezpečných látek a podnikovou bezpečnost, dává k dispozici Průvodce skladováním nebezpečných látek. Na dvaceti stranách poskytuje tento průvodce cenné informace k otázkám skladování nebezpečných látek ve firmách a zároveň přehledný souhrn zákonů a nařízení, které se k problematice skladování nebezpečných látek vztahují.

Další publikací, kterou nabízí společnost DENIOS a která se komplexně zabývá skladovými objekty a jejich provozem z pohledu bezpečnostních, hygienických a požárních předpisů, je kniha Skladové objekty.

Nového Průvodce skladováním nebezpečných látek 2013 si můžete vyžádat bezplatně na telefonu 800 383 313 nebo v online-shopu na webových stránkách www.denios.cz. Stejným způsobem lze objednat knihu Skladové objekty (Cena je 493 Kč včetně DPH).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *