Novinky v ISPOP

Od 1. srpna 2014 byla spuštěna nová verze systému ISPOP. Kromě grafických změn, které vedou k přehlednosti užívání systému, došlo ke změně způsobu stažení PDF formulářů v uživatelských účtech. Cílem je poskytnout uživatelům lepší orientaci, zrychlení a zefektivnění při stažení PDF formulářů....

Od 1. srpna 2014 byla spuštěna nová verze systému ISPOP. Kromě grafických změn, které vedou k přehlednosti užívání systému, došlo ke změně způsobu stažení PDF formulářů v uživatelských účtech. Cílem je poskytnout uživatelům lepší orientaci, zrychlení a zefektivnění při stažení PDF formulářů. Videonávod i obrázkový postup na stažení PDF formulářů v nové verzi je k dispozici na www.ispop.cz. Od 15. 8. jsou na stránkách ISPOP k dispozici také datové standardy určené pro vybrané formuláře agendy odpadů, obalů a vod, které lze využít k ohlašování v roce.

Datový standard popisuje podle § 4, odst. 4 zákona č. 25/2008 Sb. datovou strukturu a datový formát elektronického dokumentu a automatizované kontroly obsahu podaných hlášení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *