Chránit životní prostředí pomocí plastů

V případě skladování agresivních kapalin, zejména kyselin a louhů, nejsou záchytné systémy z oceli vhodné. Z důvodu jejích korozivních vlastností u ní nelze zaručit dlouhodobou ochranu. Zde přicházejí v úvahu pouze výrobky z plastu. Plast je vysoce odolný vůči olejům, kyselinám, louhům a jiným vodu...

V případě skladování agresivních kapalin, zejména kyselin a louhů, nejsou záchytné systémy z oceli vhodné. Z důvodu jejích korozivních vlastností u ní nelze zaručit dlouhodobou ochranu. Zde přicházejí v úvahu pouze výrobky z plastu. Plast je vysoce odolný vůči olejům, kyselinám, louhům a jiným vodu ohrožujícím látkám, ale ne vůči hořlavinám. Je také výrazně levnější než nerezová ocel.

DENIOS vyrábí záchytné vany a skladovací systémy z plastu ve vlastním moderně vybaveném závodě. Všechny výrobky jsou vyrobené procesem rotačního formování z polyethylenu, který lze zcela recyklovat a recyklovaný granulát může být znovu použit na výrobu nových polyethylenových výrobků.

Jedním takovým výrobkem z polyethylenu (PE), který představil v letošním roce DENIOS jako novinku, je depot PolySafe kompletně vyrobený z PE. Je vhodný pro předpisové skladování vodu ohrožujících látek všech tříd a agresivních chemikálií uvnitř budov i na venkovním prostranství. Depot PolySafe je k dispozici ve dvou velikostech, a to pro skladování 4 sudů s objemem 200 l nebo 1 IBC s objemem 1000 l.

Díky dostatečné vnitřní výšce lze depot bezpečně a efektivně nakládat a vykládat pomocí vysokozdvižného nebo paletového vozíku. Integrované otvory pro podjetí vozíkem umožňují jednoduchou přepravu a usazení. Součástí depotu je i upevňovací set, pomocí kterého je možné depot PolySafe upevnit k podlaze.

Depot PolySafe je kompletně vyrobený z polyethylenu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *