Kategorie:
Nezařazené

Aplikace Green-Zones pro chytré telefony a webová verze již ke stažení zdarma

Díky aplikaci Green-Zones se turisté, provozovatelé autobusových a spedičních doprav dozvědí, kde přesně se ekologické zóny nacházejí, jakou plaketu pro konkrétní zemi a trasu potřebují, příp. v které dny není do ekologické zóny vjezd povolen vůbec. Prostřednictvím aplikace je možné jednoduše objednat veškeré evropské ekologické plakety, a to v pěti jazycích (německy, anglicky, francouzsky, polsky, španělsky).

Nezáleží na tom, zda potřebujete vjet do stálé nebo pouze dočasné, z důvodů zhoršených povětrnostních podmínek platné ekologické zóny. Ani na tom, které ze 17 typů vozidel s různým pohonem má vjezd povolen – aplikace zodpoví všechny otázky, abyste mohli bez pokut a dle plánu projet džunglí evropských plaket. V budoucnu bude aplikace denně do databanky Green-Zones přejímat informace o stálých či dočasných zákazech vjezdu dieselových vozidel. Bez aplikace by neměl cestovat ten, kdo se chce vyhnout nepříjemným překvapením v podobě objížděk či pokut.

Stav jednotlivých zón je možné sledovat v opravdovém čase a od 20 hodin také pro následující cestovní den. Ať už komerční doprava, autobusoví dopravci nebo individuální cestovatelé: všichni jsou díky aplikaci nezávislí na lokálních informačních zdrojích v cizí řeči. Velkým komfortem je geodetické zpracování map. Neukazuje pouze hranice jednotlivých zón ve formě obrázků, ale je možné jej díky funkci zoom přiblížit až do blízkosti čísel popisných na domech.

Hlášení stavu prostřednictvím komunálních úřadů a měst, především v Evropě stále častěji se opakujícího vydávání varování před polétavým prachem, ozónem či oxidy dusíku, jsou nahrávána denně. Plánujeme zavedení hlášení prvního varování před zákazy vjezdu, které jsou stále častější ve francouzských ekologických zónách a v Německu začnou být aktuální se zavedením zákazu vjezdu dieselových vozidel od roku 2018.

Další vychytávky a upgrady budou postupně zaváděny prostřednictvím koupě aplikace. Pro zákazníky Green-Zones budou upgrady samozřejmě zdarma a přístup bude umožněn pomocí zaslaného kódu.

Od dnešního dne je možné aplikaci stáhnout v Play-Store, pro iOS bude stažení přes App-Store možné zřejmě od 20. srpna 2017.*

Další informace na: https://www.green-zones.eu/cz.html nebo https://www.green-zones.eu/cz/green-zones-app/info-aplikace-green-zones.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *